TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

26.07.2016

Terminarz juniorów młodszych.

Poznaliśmy terminarz rozgrywek juniorów młodszych.

 

Terminarz rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

1

Akademia Piłkarska LG

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

2

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

3

KP Starogard Gdański

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

4

Lechia Gdańsk SA

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

5

SKS Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

6

KS Gryf Słupsk

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

7

Arka Gdynia SI

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

8

KTS-K LUZINO

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

9

Gedania 1922 Gdańsk

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

10

Arka Gdynia SSA

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

11

Rodło Kwidzyn

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

12

Drutex-Bytovia Bytów.

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

13

Polonia Gdańsk

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

14

Akademia Piłkarska LG

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

15

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

16

KP Starogard Gdański

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

17

Lechia Gdańsk SA

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

18

SKS Bałtyk Gdynia

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

19

KS Gryf Słupsk

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

20

Arka Gdynia SI

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

21

Jantar Ustka.

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

22

KTS-K LUZINO

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

23

Arka Gdynia SSA

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

24

Rodło Kwidzyn

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

25

Drutex-Bytovia Bytów.

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

26

Polonia Gdańsk

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

27

Akademia Piłkarska LG

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

28

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

29

KP Starogard Gdański

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

30

Lechia Gdańsk SA

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

31

SKS Bałtyk Gdynia

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

32

KS Gryf Słupsk

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

33

Arka Gdynia SI

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

34

Jantar Ustka.

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

35

Gedania 1922 Gdańsk

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

36

KTS-K LUZINO

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

37

Rodło Kwidzyn

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

38

Drutex-Bytovia Bytów.

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

39

Polonia Gdańsk

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

40

Akademia Piłkarska LG

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

41

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

42

KP Starogard Gdański

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

43

Lechia Gdańsk SA

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

44

SKS Bałtyk Gdynia

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

45

KS Gryf Słupsk

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

46

Arka Gdynia SI

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

47

Jantar Ustka.

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

48

Gedania 1922 Gdańsk

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

49

Arka Gdynia SSA

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

50

KTS-K LUZINO

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

51

Drutex-Bytovia Bytów.

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

52

Polonia Gdańsk

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

53

Akademia Piłkarska LG

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

54

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

55

KP Starogard Gdański

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

56

Lechia Gdańsk SA

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

57

SKS Bałtyk Gdynia

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

58

KS Gryf Słupsk

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

59

Arka Gdynia SI

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

60

Jantar Ustka.

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

61

Gedania 1922 Gdańsk

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

62

Arka Gdynia SSA

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

63

Rodło Kwidzyn

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

64

KTS-K LUZINO

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

65

Polonia Gdańsk

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

66

Akademia Piłkarska LG

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

67

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

68

KP Starogard Gdański

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

69

Lechia Gdańsk SA

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

70

SKS Bałtyk Gdynia

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

71

KS Gryf Słupsk

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

72

Arka Gdynia SI

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

73

Jantar Ustka.

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

74

Gedania 1922 Gdańsk

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

75

Arka Gdynia SSA

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

76

Rodło Kwidzyn

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

77

Drutex-Bytovia Bytów.

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 12-11-2016/13-11-2016

78

KTS-K LUZINO

- Polonia Gdańsk

 

 

 

 

79

Akademia Piłkarska LG

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

 

 

 

80

Chojniczanka 1930 Chojnice.

- Rodło Kwidzyn

 

 

 

 

81

KP Starogard Gdański

- Arka Gdynia SSA

 

 

 

 

82

Lechia Gdańsk SA

- Gedania 1922 Gdańsk

 

 

 

 

83

SKS Bałtyk Gdynia

- Jantar Ustka.

 

 

 

 

84

KS Gryf Słupsk

- Arka Gdynia SI

 

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 19-11-2016/20-11-2016

85

Arka Gdynia SI

- KTS-K LUZINO

 

 

 

 

86

Jantar Ustka.

- KS Gryf Słupsk

 

 

 

 

87

Gedania 1922 Gdańsk

- SKS Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

88

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk SA

 

 

 

 

89

Rodło Kwidzyn

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

90

Drutex-Bytovia Bytów.

- Chojniczanka 1930 Chojnice.

 

 

 

 

91

Polonia Gdańsk

- Akademia Piłkarska LG

 

 

 

 

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony