18.07.2016

Statystyka meczu Bruk-Bet Termalica - Arka.

Za nami pierwsze spotkanie  w nowym sezonie. Arka straciła dość szybko bramkę, ale dalszy przebieg meczu pokazał, że szybko debiutancka trema minęła.

Gospodarzom w akcji bramkowej sprzyjało nieco szczęście. W 1 połowie najlepszą sytuację na wyrównanie miał aktywny Marcus da Silva, jednak jego uderzenie w 35 min. obronił z trudem Trela.

Arka miała większe posiadanie piłki oraz przewagę w strzałach i rzutach rożnych. Nasi zawodnicy byli częściej faulowani.

W 2 połowie mecz był wyrównany, ale z jedynej akcji rozegranej 11min. przed końcem, gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0.

Arka zwiększyła jeszcze czas posiadania piłki,  oddała znaczącą liczbę strzałów , lecz to było za mało na osiągnięcie chociaż remisu.