TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

07.06.2016

3 miejsce rocznika 2004 w Baltic Cup!

3 miejsce zajął zespół rocznika 2004 Stowarzyszenia Inicjatywa Arka na międzynarodowym turnieju Baltic Football Cup, który rozgrywany był na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu w Gdyni. 

 

Dwudniowe zmagania przyniosły sporo emocji i wrażeń.

 

W meczu o III miejsce drużyny Arki i Zagłębia Lubin zagrały na głównej płycie Stadionu Miejskiego.

 

W meczu przyjaźni Arka była lepsza o jedną bramkę  i mogła cieszyć się z miejsca "na pudle" w gronie 28 bardzo wyrównanych zespołów.

 

Dodatkowo do dream teamu turnieju został wybrany przez organizatorów Krzysiu Babś - gratulacje! 


Wyniki spotkań naszej drużyny:

 

Sobota:

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:0

Arka Gdynia - Champion Warszawa 3:1

Arka Gdynia - Nottingham Forrest (Anglia) 0:0

Arka Gdynia - Bronowianka Kraków 1:0

Arka Gdynia - Akademia Reissa 1:0

Arka Gdynia - Baltica Kaliningrad (Rosja) 0:1

 

Niedziela:

Arka Gdynia - Widok Skierniewice 1:0

Arka Gdynia - Gwardia Warszawa 4:0

Arka Gdynia - Dynamo Kijów (Ukraina) 1:1

Arka Gdynia - AP LG Gdańsk 1:0

 

Mecz o III miejsce

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:0

 

Gratulujemy!

 

SZTAB SZKOLENIOWY:

 

Maciej Dragosz - I trener

Ksawery Sowiński - asystent,

Paweł Galiński - asystent,

Arkadiusz Zagórski - tr. bramkarzy

 

KADRA ROCZNIKA 2004

 

1. Adkonis Donat
2. Babś Krzysztof
3. Chamera Adam
4. Czyż Igor 
5. Galiński Michał
6. Gmitrowski Karol
7. Kościów Jakub
8.  Krasiński Jakub
9. Krause Mateusz 
11. Łukowicz Kacper
12. Łyszkiewicz-Dustet Adrian
13. Matwiszyn Wiktor
14.  Niedźwiedzki Krzysztof
15.  Perron Jakub
16.  Posmyk Daniel
16.  Puścikowski Igor
17.  Siłkowski Wiktor
18.  Sochacki Jakub
19.  Szafranek Wojciech
20.  Woźniak Bartłomiej
21.  Załuska Oliwier
22.  Zębrzuski Dawid
23.  Zych Oliwier







Poprzedni Następny

Mapa Strony