TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

19.04.2016

Nabory do Szkółek Piłkarskich Arki Gdynia.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 4-9lat do podjęcia treningów w Szkółce Piłkarskiej Arki Gdynia, funkcjonującej w ramach projektu "Arka Na Twojej Dzielnicy"  fundacji Rafała Murawskiego „ Nigdy Nie Zostaniesz Sam”.

 

Projekt kierowany jest dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcą połączyć możliwość uprawiania sportu – piłki nożnej, rozwoju fizycznego i przywiązania do barw klubowych Arki Gdynia.

 

Zajęcia odbywają się w następujących lokalizacjach i terminach:

 

 

ARKA GDYNIA CHYLONIA ( Obiekt Sportowa Checz ul. Zamenhofa 17 Gdynia )

 

Trener: Krystian Żołnierewicz tel. 511853557

 

poniedziałek: godz. 16:30 rocznik 2010/2011

poniedziałek:  godz.17.45 - rocznik 2006/2007

wtorek:  godz.17.00 rocznik – 2008/2009

środa: godz. 16:30 rocznik 2010/2011

środa:  godz.17.45 rocznik - 2006/2007

czwartek: godz.17.00-18.15 - rocznik 2008/2009

 

ARKA GDYNIA POGÓRZE ( Obiekt sportowy Zs nr 11, ul. Porębskiego 21, Gdynia)

 

Trener: Piotr Zawadzki tel. 733343503

 

wtorek: godz.16.00 rocznik 2008/2009

wtorek: godz.17.15 rocznik 2006/2007 I

czwartek: godz.16.00 rocznik 2008/2009

czwartek: godz.17.15 rocznik 2006/2007 I

piątek: godz.16.00 rocznik 2010/2011

piątek: godz.17.15 rocznik 2006/2007 II

niedziela: godz.10.00 rocznik 2010/2011

niedziela: godz.11.15 rocznik 2006/2007 II

 

ARKA GDYNIA OBŁUŻE  (Obiekt sportowy  Sp nr 6, ul. Cechowa 22 Gdynia.)

 

Trener: Piotr Zawadzki tel. 733343503

 

środa: godz. 16:30 roczniki 2010/11

środa: godz.. 17:45 roczniki 2008/09

Sobota: godz. 10:00 ROCZNIK 2010/11
Sobota: godz. 11:15 ROCZNIK 2008/09

 

 

AG RUMIA ( Boisko Orlik, ul. Świętopełka 24, Rumia rocznik 2006/07)

( Boisko Szkoła Salezjańska, ul. Świętojańska 1, Rumia rocznik 2008/09/10/11

 

Trener: Marcin Dettlaff tel. 884884397

 

poniedziałek: godz. 16:45 rocznik 2006/07

wtorek: godz. 16:30 rocznik 2010/11

wtorek: godz.17:45 rocznik 2008/09

czwartek: godz. 16:45 rocznik 2006/07

piątek: godz. 16:30 rocznik  2010/11

piątek: godz. 17:45 rocznik  2008/09

 

ARKA GDYNIA WICZLINO (Obiekt sportowy Sp nr 37, ul. Wiczlińska 93)

 

Trener: Krystian Żołnierewicz. 511853557

 

Poniedziałek: godz. 16:30 rocznik 2010/2011

Poniedziałek: godz. 17:45  rocznik 2006/2007

Środa: godz. 16:30 rocznik 2008/2009

Środa: 17:45 rocznik 2006/2007
Czwartek: 16:30 rocznik 2010/2011
Czwartek: 17:45 rocznik 2008/2009

 

 

AG WŁADYSŁAWOWO ( Boisko, Sp nr 2 ul. 1000- lecia PP 2, Władysławowo )

Trener: Michał Płotka tel. 503708888

 

środa: godz. 17:00 rocznik 2008/09/10/11

środa: godz.18:15 rocznik 2005/06/07

piątek: godz. 17:00 roczniki 2008/09/10/11

piątek: godz. 18:15 roczniki 2005/06/07

 

 

Wszystkie pozostałe  informację na stronie: www.ag-szkolkipilkarskie.com








Poprzedni Następny

Mapa Strony