04.04.2016

Udany weekend wypożyczonych.

Wypożyczeni z Arki zawodnicy nie tylko grali na ligowych boiskach, ale także strzelali bramki.

W  "derbach wypożyczonych"  Stal Mielec z Robertem Sulewskim pokonała Gryf Wejherowo z Maciejem Dampcem w składzie 2:1. ten pierwszy grał 90 minut i zodbył pierwszą bramke w barwach Stali. Maciej Dampc zagrał 68 minut. Tym razem nie zagrali Przemek Szur, Maciej Koziara i kontuzjowany Dawid Tomczak.

W barwach Świtu Nowy Dwór 90 minut bronił Dawid Kędra, a w wygranym na wyjeździe 6:0 meczu z Wartą Działoszyn jedną z bramek strzelił Sebastian Szerszeń, który grał do 77 minuty. To jego pierwsze trafienie.

W barwach Pogoni Lębork kolejną bramkę zdobył Maciej Wardziński. Jego Pogoń Lębork, wygrała 2:0 na wyjeździe z  Powiślem Dzierzgoń. Maciek grał 75 minut.