21.03.2016

Grali wypożyczeni.

Grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

Kolejne 90 minut w barwach lidera 2 ligi Stali Mielec zaliczył Robert Sulewski. Jego zespół wygrał 3:0 z Rakowem Częstochowa i utrzymał pozycję lidera.

W barwach walczącego o utrzymanie w 2 lidze Gryfa Wejherowo 90 minut rozegrał  Dawid Tomczak, a 61 minut Maciej Dampc.  Gryf przegrał  1:2 w Radomiu z Radomiakiem. Zajmuje 16 miejsce majac 3 punkty straty do bezpiecznej lokaty.

W barwach 3-ligowego Świtu 90 minut przeciwko Pelikanowi w Łowiczu zaliczył Dawid Kędra. W 8 min obronił rzut karny, ale gospodarze zdobyli zwycięską bramkę w 90 minucie.  W 84 min. na placu gry pojawił się Sebastian Szerszeń. Świt zajmuje w swojej grupie 5 miejsce.

Maciek Wardziński tym razem nie zdobył bramki. 4-ligowa Pogoń Lębork przegrała na wyjeździe z rezerwami Drutex-Bytovii 1:3. Pogoń jest wiceliderem grupy Pomorskiej 4 ligi, ma jeden rozegrany mecz mniej i traci do Rodła 10 punktów.