TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.01.2016

100 lat trenerze!

31  urodziny obchodzi dzisiaj trener przygotowania motorycznego i diagnostyki drużyn młodzieżowych Łukasz Radzimiński. 

 

Urodzony 21 stycznia 1985 roku w Gdyni trener jest absolwentem AWFiS w Gdańsku.

 

Kilka lat pracował również w SI Arka Gdynia z młodzieżą, prowadząc zespoły z roczników 2001, 1996 oraz 1998. Obecnie  współpracuje z rocznikiem 2004. W strukturach Stowarzyszenia Inicjatywa Arka w ub. roku objął funkcję trenera koordynatora. Wspiera także w zakresie badań wydolnościowych  pierwszy zespół.

 

Dzięki pracy w zespole badawczym prof. Jastrzębskiego współpracował w zakresie diagnostyki z wieloma klubami Ekstraklasy oraz reprezentacjami narodowymi w różnych dyscyplinach sportu i odbywał staże trenerskie.

 

Oprócz klubu pracuje na AWFiS w Zakładzie Biomedycznych Podstaw Zdrowia i zajmuje się fizjologią wysiłku. Ponadto w maju 2013 ukończył w Szkole Trenerów PZPN kurs UEFA A / trenera I klasy.

 

W maju 2015 obronił swoją pracę doktorską pod tytułem "Wpływ treningu interwałowego na poziom wydolności fizycznej i sprawności specjalnej 15-16 letnich piłkarzy nożnych".

 

Promotorem pracy był Profesor Zbigniew Jastrzębski ( m.in. trener przygotowania fizycznego Reprezentacji Polski w piłce nożnej w sztabie Pawła Janasa).

 

 

100 lat!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia