25.08.2015

Grzegorz Tomasiewicz: Liczą się wygrane!

Grzegorz Tomasiewicz powoli wkomponowuje się w zespół otrzymując szanse gry także od pierwszej minuty. Czy po porażce w Sosnowcu 2:4 trener Niciński dokona zmian w składzie, a w jedenastce znajdzie się miejsce dla kreatywnego młodego pomocnika?

Porażka w Sosnowcu to był  dla Was po niezłym początku  zimny prysznic?

Strzeliliśmy bramkę w 4 minucie, mieliśmy sytuację na 2:0 i wydawało się, że wszystko będzie po naszej myśli.  Nam się nie udało, Zagłębie wyrównało, poczuło krew.  Uwierzyli, że mogą nas pokonać, grali z każda minutą coraz lepiej  i niestety nie udało się…

Jesteśmy po tym meczu wkurzeni , ale myślimy już o tych dwóch najbliższych spotkaniach . Z Wigrami i MKS Kluczbork liczy się dla nas tylko 6 punktów.

Sukcesy w tych dwóch meczach  to najlepsza odpowiedż dla rywali i odpowiedź dla tych którzy wieszczą już Wam  kryzys?

To dopiero 4 kolejka i nie ma co dramatyzować. Myślę, że był to dla nas wypadek przy pracy . Teraz czekają nas dwa trudne mecze, ale damy z siebie wszystko  i mam andzieję, że zwyciężymy w tych dwóch  spotkaniach.

Jak podchodzisz do swojej gry? Chwalony po sparingach dostałeś już szanse gry także od pierwszej minuty zarówno w lidze , jak i w pucharze.  Oceny  były pozytywne.

Mam nadzieje, że daję dobre sygnały trenerowi. Z każdym wejściem na boisko chcę pokazać to, co potrafię  i cieszy mnie to, że po moim wejściu zauważa się  ożywienie w naszej grze.

Liczysz na grę z Wigrami od pierwszej minuty?

Każdy walczy o miejsce w składzie i każdy liczy na grę od pierwszej minuty. U mnie nie jest inaczej.  Chcę zagrać, pomóc drużynie i pokazać się z jak najlepszej strony.  To będzie jednak decyzja trenera . On ustala skład.

Dobrze w szczególności gra się Tobie z Rashidem?

Zgadza się. W Sosnowcu  mimo porazki, akurat z nim współpracowało mi się bardzo dobrze.  Pozostaje czekać na kolejne szanse .

Czekamy także na kolejne występy i życzymy powodzenia Tobie i drużynie!