TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

21.08.2015

Galeria Wilanów wraz z akcją "BiegamBoLubię" z Arką!

Miło nam poinformować , że do grona naszych partnerów dołączyła Galeria Wilanów oraz organizator akcji "BiegamBoLubię".
 
Akcja stadionowa "BiegamBoLubię" jest okrętem flagowym fundacji Wychowanie przez Sport, jednak realizujemy też inne działania promujących aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.
 
Przez 33 tygodnie w roku – od marca do października, spotykamy się na stadionach. Jesteśmy także tam, gdzie kończy się asfalt, a zaczyna natura –  Grand Prix BiegamBoLubięLASY to cykl czterech biegów - każdy o innej porze roku, organizowane na terenach Lasów Państwowych.
 
Ccelem akcji jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Pragniemy, aby mieli takie możliwości w całym kraju, w każdym zakątku naszego kraju, zarówno w dużych miastach jak i wsiach.. Tak, aby możliwość dołączenia do grona osób czerpiących radość z biegania była w zasięgu każdego, żeby początki – dzięki wsparciu trenerów i innych biegaczy – stały się jak najłatwiejsze.
 
W Gdyni spotkania odbywać się będą o godzinie 20.00 na Bulwarze Nadmorskim.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BbL_GDYNIA_eb5c77b6bb567d99063b4cf7ede87f1d.jpg

Galeria Wilanów to warszawskie centrum handlowe mieszczące się w dzielnicy Wilanów w otoczeniu ulic Branickiego, Przyczółkowej, Klimczaka. Powierzchnia handlowa tej dwupiętrowej galerii handlowej wynosi 80 tys. m2. Inwestycja ta jest projektem firmy Globe Trade Centre. 
 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony