TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

22.07.2015

Znamy terminarz juniorów młodszych.

Juniorzy młodsi w piątek rozegrają pierwszy mecz sparingowy , a dzisiaj poznali układ spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2015/16 Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych B1.

 

Rozpoczną od spotkania wyjazdowego, natomiast w 2 kolejce trener Jakub Frydrych stanie naprzeciwko trenera Dariusza Ulanowskiego prowadzącego zespół SI Arka!

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

1

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SI

 

     

2

Lechia Gdańsk SA

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

3

Drutex-Bytovia Bytów.

- Bałtyk Gdynia

 

     

4

Czarni Pruszcz Gdański

- KP Starogard Gdański

 

     

5

KS Gryf Słupsk.

- Lechia Gdańsk AP

 

     

6

GRYF 2009 TCZEW

- Pomezania Malbork

 

     

7

GSS Potok Pszczółki

- Arka Gdynia SSA

 

     

 

Kolejka 2 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

8

Arka Gdynia SI

- Arka Gdynia SSA

 

     

9

Pomezania Malbork

- GSS Potok Pszczółki

 

     

10

Lechia Gdańsk AP

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

11

KP Starogard Gdański

- KS Gryf Słupsk.

 

     

12

Bałtyk Gdynia

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

13

GRYF SŁUPSK S.A.

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

14

Gedania Gdańsk

- Lechia Gdańsk SA

 

     

 

Kolejka 3 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

15

Lechia Gdańsk SA

- Arka Gdynia SI

 

     

16

Drutex-Bytovia Bytów.

- Gedania Gdańsk

 

     

17

Czarni Pruszcz Gdański

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

18

KS Gryf Słupsk.

- Bałtyk Gdynia

 

     

19

GRYF 2009 TCZEW

- KP Starogard Gdański

 

     

20

GSS Potok Pszczółki

-Lechia Gdańsk AP

 

     

21

Arka Gdynia SSA

- Pomezania Malbork

 

     

 

Kolejka 4 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

22

Arka Gdynia SI

- Pomezania Malbork

 

     

23

Lechia Gdańsk AP

- Arka Gdynia SSA

 

     

24

KP Starogard Gdański

- GSS Potok Pszczółki

 

     

25

Bałtyk Gdynia

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

26

GRYF SŁUPSK S.A.

- KS Gryf Słupsk.

 

     

27

Gedania Gdańsk

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

28

Lechia Gdańsk SA

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

 

Kolejka 5 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

29

Drutex-Bytovia Bytów.

- Arka Gdynia SI

 

     

30

Czarni Pruszcz Gdański

- Lechia Gdańsk SA

 

     

31

KS Gryf Słupsk.

- Gedania Gdańsk

 

     

32

GRYF 2009 TCZEW

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

33

GSS Potok Pszczółki

- Bałtyk Gdynia

 

     

34

Arka Gdynia SSA

- KP Starogard Gdański

 

     

35

Pomezania Malbork

- LECHIA GDAŃSK AP

 

     

 

Kolejka 6 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

36

Arka Gdynia SI

- Lechia Gdańsk AP

 

     

37

KP Starogard Gdański

- Pomezania Malbork

 

     

38

Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SSA

 

     

39

GRYF SŁUPSK S.A.

- GSS Potok Pszczółki

 

     

40

Gedania Gdańsk

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

41

Lechia Gdańsk SA

- KS Gryf Słupsk.

 

     

42

Drutex-Bytovia Bytów.

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

 

Kolejka 7 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

43

Czarni Pruszcz Gdański

- Arka Gdynia SI

 

     

44

KS Gryf Słupsk.

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

45

GRYF 2009 TCZEW

- Lechia Gdańsk SA

 

     

46

GSS Potok Pszczółki

- Gedania Gdańsk

 

     

47

Arka Gdynia SSA

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

48

Pomezania Malbork

- Bałtyk Gdynia

 

     

49

Lechia Gdańsk AP

- KP Starogard Gdański

 

     

 

Kolejka 8 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

50

Arka Gdynia SI

- KP Starogard Gdański

 

     

51

Bałtyk Gdynia

-Lechia Gdańsk AP

 

     

52

GRYF SŁUPSK S.A.

- Pomezania Malbork

 

     

53

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SSA

 

     

54

Lechia Gdańsk SA

- GSS Potok Pszczółki

 

     

55

Drutex-Bytovia Bytów.

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

56

Czarni Pruszcz Gdański

- KS Gryf Słupsk.

 

     

 

Kolejka 9 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

57

KS Gryf Słupsk.

- Arka Gdynia SI

 

     

58

GRYF 2009 TCZEW

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

59

GSS Potok Pszczółki

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

60

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk SA

 

     

61

Pomezania Malbork

- Gedania Gdańsk

 

     

62

Lechia Gdańsk AP

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

63

KP Starogard Gdański

- Bałtyk Gdynia

 

     

 

Kolejka 10 w dniach 28-10-2015 (środa) / 31-10-2015 (sobota)

64

Arka Gdynia SI

- Bałtyk Gdynia

 

     

65

GRYF SŁUPSK S.A.

- KP Starogard Gdański

 

     

66

Gedania Gdańsk

- Lechia Gdańsk AP

 

     

67

Lechia Gdańsk SA

- Pomezania Malbork

 

     

68

Drutex-Bytovia Bytów.

- Arka Gdynia SSA

 

     

69

Czarni Pruszcz Gdański

- GSS Potok Pszczółki

 

     

70

KS Gryf Słupsk.

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

 

Kolejka 11 w dniach 07-11-2015/08-11-2015

71

GRYF 2009 TCZEW

- Arka Gdynia SI

 

     

72

GSS Potok Pszczółki

- KS Gryf Słupsk.

 

     

73

Arka Gdynia SSA

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

74

Pomezania Malbork

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

75

Lechia Gdańsk AP

- Lechia Gdańsk SA

 

     

76

KP Starogard Gdański

- Gedania Gdańsk

 

     

77

Bałtyk Gdynia

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

 

Kolejka 12 w dniach 11-11-2015 (środa)

78

Arka Gdynia SI

- GRYF SŁUPSK S.A.

 

     

79

Gedania Gdańsk

- Bałtyk Gdynia

 

     

80

Lechia Gdańsk SA

- KP Starogard Gdański

 

     

81

Drutex-Bytovia Bytów.

- Lechia Gdańsk AP

 

     

82

Czarni Pruszcz Gdański

- Pomezania Malbork

 

     

83

KS Gryf Słupsk.

- Arka Gdynia SSA

 

     

84

GRYF 2009 TCZEW

- GSS Potok Pszczółki

 

     

 

Kolejka 13 w dniach 14-11-2015/15-11-2015

85

GSS Potok Pszczółki

- Arka Gdynia SI

 

     

86

Arka Gdynia SSA

- GRYF 2009 TCZEW

 

     

87

Pomezania Malbork

- KS Gryf Słupsk.

 

     

88

Lechia Gdańsk AP

- Czarni Pruszcz Gdański

 

     

89

KP Starogard Gdański

- Drutex-Bytovia Bytów.

 

     

90

Bałtyk Gdynia

- Lechia Gdańsk SA

 

     

91

GRYF SŁUPSK S.A.

- Gedania Gdańsk

 

     

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony