29.01.2015

Wygrany sparing juniorów młodszych w Cetniewie.

Juniorzy młodsi  trenera Krzysztofa Janczaka wygrali sparing z rówieśnikami Polonii Warszawa 2:1.

Sparing juniorzy młodsi:

Polonia Warszawa -  Arka Gdynia  1:2 (1:1)

Bramki: 14' - Łyszyk 31', Wośk 64'

I połowa - Więckowicz, Gębiś, Czaja, Brodzik, Wawszcyk, Dorawa, Olszewski B., Łyszyk, Krauze, Olszewski M., Kłosowski

II połowa - Pruszyński, Gębiś (50' Góralski), Kaszorek, Brodzik (60' Czaja), Krakowiak (testowany), Pasieka, Hołtyn, Brojek, Siejak, Poręba, Wośk

Jak przekazał trener Janczak od początku mecz był prowadzony w szybkim tempie. Oba zespoły zagrały bardzo ambitnie tworząc ciekawe widowisko. To spotkanie z wymagającym rywalem dało kolejny materiał do analizy:

Mecz  z dobrym przeciwnikiem dał nam sporo informacji nad czym skupiać się w okresie przygotowań w dalszym  procesie szkoleniowym  naszych zawodników.