16.11.2014

Niedziela udana tylko dla juniorów młodszych (relacje)

Tylko juniorzy młodsi mogą być zadowoleni z niedzielnego meczu, a dokładniej z jego drugiej połowy. Podopieczni Krzysztofa Janczak bardzo wysoko pokonali Orła Subkowy, lecz do przerwy był tylko remis. Niestety w prestiżowych derbach Trójmasta juniorów starszych zdecydowanie lepsza okazała się Lechia.

Liga Wojewódzka Pomorska Junior Młodszy - 13. kolejka:

Arka Gdynia - Orzeł Subkowy 8:1 (1:1)

Bramki:  Kaszorek 6', 52', 62', Łyszyk 63',77', 80'+1', Góralski 80', Krauze 80'+2' - ??? 32' (k)

Arka: Hiszpański, Gębiś, Brodzik (40' Kaszorek), Pląskowski, Joachimiak, Dorawa (54' B.Olszewski), Majdowski, Gabor (57' Góralski), Naczk (40' Krauze), M.Olszewski, Łyszyk.

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy młodsi wysoko wygrali z Orłem Subkowy. W pierwszej połowie młodzi arkowcy zagrali bardzo słabo. Grali wolno, zbyt indywidualnie i nieskutecznie. W rezultacie ta część meczu zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej połowie Arka zdecydowanie poprawiła grę  i zdobyła siedem bramek, w tym trzy w doliczonym czasie gry.

Tabela i wyniki juniorów młodszych

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 15. kolejka:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia  3:0 (2:0)

Bramki:  Sypniewski 2', 17', Gołuński 86'

Arka: Kotkowski, Wańczuk, Lisowski, Niciński, Izdebski, Tobiaski, Regulski (65' Białek), Kupczyk (75' Patok), Hebel, Malanowski (46'  Godula), Węsierski (72' Kucharski).

Mecz rozpoczął się dla naszego zespołu fatalnie, bowiem już w 2 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Chwilę później świetną okazję do wyrównania miał Błażej Niciński, jednak piłka po jego uderzeniu głową poszybowała minimalnie nad poprzeczką. W 17 minucie nasi zawodnicy nie potrafili skutecznie wybić piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i w efekcie przeciwnicy zdobyli druga bramkę. W dalszej części meczu oba zespoły stwarzały sobie sytuacje do zmiany wyniku. W końcówce spotkania po stracie w środku pola i błędzie naszego bramkarza padła trzecia bramka dla zespołu z Gdańska. Do końca meczu wynik nie uległ  już zmianie.