TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2014

Rezygnacja Piotra Wesołowskiego z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Pan Piotr Wesołowski złożył, zgodnie z zapowiedziami, rezygnację z funkcji Przewodniczącego i Członka Rady Nadzorczej Arki Gdynia Sportowej Spółki Akcyjnej i przestał pełnić te obowiązki.

 

Funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pan Piotr Wesołowski pełnił od września 2011 roku, a w Radzie zasiadał (z przerwami) od 2001 roku.

 

Od  2005 roku Pan Piotr Wesołowski był Wiceprezesem Zarządu firmy Polnord SA, a od listopada 2012 jest w niej Prezesem Zarządu. Polnord SA to nasz wieloletni partner strategiczny, będący z Arką w lepszych i gorszych momentach. W tym sezonie logo firmy Polnord ponownie dumnie widnieje na piersiach koszulek zawodników Arki Gdynia.

 

Dziękując Panu Piotrowi Wesołowskiemu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz Klubu mamy nadzieję, że podobnie jak to miało miejsce do tej pory, będzie Arkę wspierał na pozostałych polach swojej działalności.
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|