TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.05.2013

Trening z gościem specjalnym. Kolejny debiut?

Czwartkowe zajęcia są tymi, na których nasz sztab szkoleniowy zwraca szczególną uwagę nad elementami, które powinny podczas meczu funkcjonować perfekcyjnie.

 

Stąd tradycyjny trening zamknięty, podczas którego drużyna doskonaliła poszczególne elementy rozegrania akcji i stałych fragmentów gry.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8968_de4e2ea6bdd9f5610ffd5c4d7b436f69.jpg

 

Po zakończeniu  zajęć zawodnicy szybko  przegrupowali szyki i zaprosili na murawę…Prezesa Wojciecha Pertkiewicza. W tej sytuacji nie było jednak przypadku gdyż w dniu dzisiejszym Prezes obchodzi swoje 37 urodziny. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8964_01d63cd96a61258293028fd390bd143f.jpg

 

Przy wręczeniu prezentu zawodnicy życzyli sukcesów i co zrozumiałe zapewniali, że do końca postarają się zdobywać punkty, aby Prezes miał okazję im się zrewanżować.

 

Dołączamy się do życzeń, mając nadzieję, że za rok Prezes obchodzić je będzie w stabilnym klubie, w którym zespół będzie na miejscach uprawniających do awansu do Ekstraklasy!  

 

W tym tygodniu pisaliśmy o grupie młodych zawodników, którzy mieli okazję pokazać się sztabowi pierwszego zespołu.

 

W związku z sytuacją kadrową przed meczem  w Katowicach trener Paweł Sikora zadecydował, że na sobotnie spotkanie w kadrze znajdzie się Michał Marcjanik. Utalentowany środkowy obrońca urodzony 15 grudnia 1994 roku w Gdyni, wychowanek SI Arka Gdynia (trener Krzysztof Janczak), został, co oczywiste zaskoczony.

 

Nie spodziewałem się, że tak szybko będę miał możliwość wyjazdu na mecz z pierwszym zespołem. To dla mnie olbrzymie zaskoczenie, ale także wielkie wyróżnienie. Wszyscy staramy się pokazywać na treningach z jak najlepszej strony. Cieszę się, że będę miał okazję przeżyć coś takiego.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8973_dff5bbde33387afdbef1d92cee02c462.jpg

 

Dziś zaliczył dodatkowy trening indywidualny z trenerem Robertem Wilczyńskim. 

 

Tak jak wielokrotnie podkreślali nasi szkoleniowcy. Drzwi do pierwszej drużyny są otwarte. To jasny sygnał dla wszystkich młodych zawodników, że do szczęścia pozostaje im jedynie praca, praca, praca….

 

W kadrze meczowej znajdzie się Marcjanik, nie wiadomo wciąż czy z zespołem uda się do Katowic Radosław Pruchnik. Trener Paweł Sikora nie wyklucza zabrania ze sobą nawet 19 lub 20 zawodników, aby tuż przed meczem zadecydować o przydatności narzekających na urazy zawodników.

 

Niezależnie od tego, kto zagra liczymy, że w meczu czołowych drużyn wiosny w 1 lidze zobaczymy w Katowicach dobry mecz, a Arka podtrzyma miano drużyny niepokonanej. Zabraknie niestety z powodu kartek Marcusa da Silvy i Janusza Surdykowskiego.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8970_fadc18a5b211b69b51e798e8ecfc39a3.jpg

 

Sporo jak zwykle będzie więc zależało także od naszej defensywy. Za kartki pauzuje Bartosz Brodziński. W ostatnim meczu w Grudziądzu pełnił nejako podwójną rolę, gdyż strzelił zwycięską bramkę. Zastąpi go zapewne Krzysztof Sobieraj, który wraz z Michałem Szromnikiem, są wciąż niepokonani. Michał zapewnia jednak, że o żadne siły nadprzyrodzone nie chodzi i zapewnia, że on i zespół uczynią wszystko , aby dobra passa trwała. 

 

 tryb

 

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia