09.02.2013

Sparing rezerw na remis: Arka II Gdynia - KS Chwaszczyno 1:1.

W meczu sparingowym Arka II Gdynia zremisowała z KS Chwaszczyno 1:1 (0:0). W składzie drużyny Grzegorza Witta, którego wspierał dziś Krzysztof Janczak  szczególnie w drugiej połowie,  zaprezentowało się wielu naszych juniorów.

Sparing – rezerwy:

Arka II Gdynia – KS Chwaszczyno 1:1 (0:0)

Bramki: Wardziński (78’) – ?? 60’

Arka II: Kamola (46’ Kędra) – Sulewski (46’ Stolc), P. Robakowski (46’ Sztandar), Haberka (46’ Marcjanik), Dampc – K. Patelczyk (46’ Kowalczyk), Ziętarski (46’ Matys), Bębenek, Róg (46’ Wesołowski) – Słowiński (46’ Szulc) – Patok (46’ Wardziński)

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi naszych rezerw, ale zawodnikom nie udało się przełożyć jej na zdobycie bramki. Po przerwie śmielej zaatakowali gracze z Chwaszczyna, którzy w 60 min. po rzucie rożnym objęli prowadzenie.

Nasz zespół wyrównał w 78 min. tego spotkania. Maciej Wardziński doszedł do prostopadłego podania, minął bramkarza rywali i ze spokojem umieścił piłkę w pustej bramce.