Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2017-10-25  - Autor: tr

Obaj trenerzy podkreślili, że to pierwsza połowa, jednak wynik 2:0 stawia Arkę w roli uprzywilejowanej. Trener gospodarzy Grzegorz Niciński podkreślił błędy jakie popełnili jego zawodnicy przy bramkach dla Arki.

Leszek Ojrzyński (Arka):

Po pierwszej połowie wygrywamy 2:0. Na rozegranie tej drugiej trzeba trochę poczekać. Dobrze, że wygrywamy, bo nie zagraliśmy rewelacyjnego spotkania. Gdzieś przy tych bramkach doświadczenie było widoczne. W I połowie mieliśmy takie 3 sytuacje, gdzie mogliśmy to lepiej rozegrać i skończyć. O to mieliśmy pretensje do zawodników w przerwie. Druga połowa to przewaga gospodarzy, ale akcja Luki, który lubi końcówki pucharowe i tu też to pokazał. Druga bramka dała nam duży bonus, ale mecz się jeszcze nie skończył.

Grzegorz Niciński (Chrobry):

Zacznę od gratulacji za zwycięstwo w dzisiejszym meczu. To był pierwszy mecz, ale ustawił ten dwumecz. Chłopacy się bardzo starali, ale zabrakło nam jakości pod bramką Arki. Mieliśmy swoje sytuacje, a głupie błędy pozbawiły nas tutaj 2 bramek. Nie mogę nam odmówić zaangażowania, ale głupota niektórych była dzisiaj na dość wysokim poziomie i o to mam pretensje. Widzieliśmy z kim gramy. Arka wygrała z Jagiellonią i to jest naprawdę poukładany zespół. My chcieliśmy grać fajnie  po piłkarsku i to nas dzisiaj zgubiło.