Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2017-07-01

Dzisiaj "Arkowcy" zmierzyli się się z beniaminkiem Ekstraklasy  Sandecją Nowy Sącz. Goście w końcówce dwa razy pokonali bramkarza Arki i wygrali 2:0.

Jeszcze we wtorek (lub środę)  czeka nas w Gniewinie (lub w Gdyni) sparing z łotewskim Spartaksem Jurmała, a już w piątek 7 lipca meczem o Superpuchar z Legią w Warszawie zaczynamy sezon 2017/18!

Sparing nr 2- Lato 2017:

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:0)

Bramki: Danek 85', Kolev 88'

Arka 1. połowa: Steinbors - Socha, Marcjanik, Kosut, Warcholak - Sambea - Żebrakowski,  da Silva, Marciniak, Piesio - Siemaszko.

Arka 2. połowa: Steinbors (75' Więckowicz) - Zbozień, Danch, Sobieraj, Wojowski- Sołdecki - Nowicki (75' Zarandia), Nalepa, Hebel, Kun - Jurado

Sandecja (skład wyjściowy): Radliński - Straus, Szufryn, Piter-Bućko, Kasprzak, Dudzic, Baran, Kubań, Yaroshenko, zaw. testowany, Danek.

Grali także: Gliwa, Trochim, Kolev, Gałecki, Piszczek, Basta

żółte kartki: da Silva, Siemaszko

3 min - wrzutka z lewej strony i strzał zawodnika Sandecji  minimalnie obok słupka

12 min - gra toczy się w środku pola, lecz drugą groźniejszą sytuację stwarzają goście. Strzał z  narożnika pola karnego pewnie łapie Steinbors.

17 min - dośrodkowanie z wolnego i strzał Barana nad bramką Arki

19 min - tym razem Arkowcy pod bramką Sandecji i dwa groźne dośrodkowania. Drugie zakończone zablokowanym strzałem Sochy.

20 min - żółta kartka dla Marcusa za faul na rywalu

22 min - tym razem Rafał Siemaszko z żółtym kartonikiem za zatrzymanie rywala w środkowej strefie boiska

24 min - próba zaskoczenia bramkarza Sandecji strzałem z daleka,  przez Adama Marciniaka, lecz piłka leci wysoko nad bramką.

26 min - akcja prawą stroną i dośrodkowanie Marcusa, które wyłapuje bramkarz Sandecji.

33 min - strzał Marcusa z rzutu wolnego zza narożnika pola karnego wysoko nad bramką.

38 min - Arka przycisnęła gości. Minimalnie niecelny strzał po ziemi Sambei.

45 min - najpierw podanie Marcusa i akcja Sochy zakończona zablokowanym strzałem, a potem poprawka Piesia nad bramką.

45 min - po 1 połowie bez bramek.

PRZERWA: W 2 połowie mamy oprócz bramkarza wymienionych zawodników z pola.

48 min - dobra akcja Arki zakończona strzałem Hebla  zza pola karnego. Na posterunku bramkarz Sandecji.

50 min - tym razem Hebel z lewej strony, minimalnie nad okienkiem bramki Sandecji.

51 min - dynamiczna akcja Kuna lewą stroną. Piłkę przed polem karnym przejął Jurado, lecz zbyt szybko zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki gości.

62 min - indywidualna akcja prawą stroną Rubena Jurado. Naciskany przez obrońcę Sandecji uderzył z narożnika pola karnego nad bramką.

71 min - akcja Sandecji. Dośrodkowanie w pole karne, które sprawiło trochę problemów Steinborsowi.

73 min - prostopadłe podanie Sołdeckiego do Kuna i strzał minimalnie nad poprzeczką.

75 min - dwie zmiany w Arce. Za Steinborsa wchodzi do brami Więckowicz, a za Nowickiego Zarandia. Dla Luki to powrót na boisko po kontuzji.

78 min - akcja gości lewą stroną i pewna interwencja Więckowicza po dośrodkowaniu.

81 min - groźne, lecz minimalnie niecelne uderzenie Zbozienia.

84 min - kontra Sandecji prawą stroną. Piłka po uderzeniu Kasprzaka wyszła na rzut rożny.

85 min - bramka dla Sandecji. Dośrodkowanie na krótki słupek i Danek z bliska pokonuje Więckowicza. 0:1.

88 min. - szybka akcja Sandecji lewą stroną i po dośrodkowaniu Strausa drugi gol dla rywali. Autorem bramki Kolev. 0:2.

90 min. - Koniec meczu. Goście w końcówce skuteczni i wygrywają 2:0. Okazja do rewanżu w 2 kolejce ligi w Nowym Sączu.

Kolejny sparing we wtorek lub środę w Gniewinie lub w Gdyni ze Spartaksem Jurmała.