TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 1330 9 3 1 39-21 5 1 0 19-10 4 2 1 20-11 0 0 0 0-0
2. Arka Gdynia 1325 7 4 2 40-30 5 2 0 22-11 2 2 2 18-19 0 0 0 0-0
3. Lechia Gdańsk 1321 6 3 4 26-21 3 2 1 15-9 3 1 3 11-12 0 0 0 0-0
4. AP Reissa Poznań 1318 5 3 5 21-19 2 2 2 12-10 3 1 3 9-9 1 0 0 2-1
5. Pogoń Szczecin 1318 5 3 5 28-28 4 2 1 17-11 1 1 4 11-17 0 0 1 1-2
6. Warta Poznań 1316 4 4 5 25-23 2 1 3 11-9 2 3 2 14-14 0 0 0 0-0
7. SI Arka Gdynia 2004 1311 3 2 8 20-31 2 1 4 11-16 1 1 4 9-15 0 0 0 0-0
8. Chemik Bydgoszcz 134 0 4 9 13-39 0 2 5 7-22 0 2 4 6-17 0 0 0 0-0

1.kolejka

Lech Poznań AP Reissa Poznań 17-08-2019 11:00 4:2 (3:1)
Lechia Gdańsk SI Arka Gdynia 2004 17-08-2019 12:00 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 17-08-2019 15:00 3:3 (0:1)
Warta Poznań Chemik Bydgoszcz 20-08-2019 17:00 3:3 (2:2)


2.kolejka

AP Reissa Poznań Arka Gdynia 24-08-2019 12:00 2:5 (1:2)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 24-08-2019 12:00 3:2 (2:0)
SI Arka Gdynia 2004 Warta Poznań 25-08-2019 15:00 1:5 (1:2)
Chemik Bydgoszcz Pogoń Szczecin 27-08-2019 12:00 0:5 (0:3)


3.kolejka

Warta Poznań Lech Poznań 31-08-2019 12:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Chemik Bydgoszcz 31-08-2019 12:00 6:1 (2:0)
Pogoń Szczecin SI Arka Gdynia 2004 31-08-2019 15:00 4:2 (2:1)
Lechia Gdańsk AP Reissa Poznań 01-09-2019 12:00 0:0 (0:0)


4.kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 07-09-2019 12:00 5:4 (1:2)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 07-09-2019 12:00 4:1 (1:0)
SI Arka Gdynia 2004 Arka Gdynia 07-09-2019 13:00 3:6 (0:4)
AP Reissa Poznań Chemik Bydgoszcz 07-09-2019 15:00 3:0 (0:0)


5.kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 13-09-2019 11:00 3:2 (1:2)
Warta Poznań AP Reissa Poznań 13-09-2019 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 14-09-2019 15:00 2:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz SI Arka Gdynia 2004 15-09-2019 13:00 0:4 (0:2)


6.kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 19-09-2019 12:00 3:0 (2:0)
AP Reissa Poznań SI Arka Gdynia 2004 20-09-2019 14:30 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 21-09-2019 12:00 5:2 (3:1)
Lech Poznań Chemik Bydgoszcz 21-09-2019 12:30 2:1 (1:1)


7.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Lech Poznań 28-09-2019 11:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin AP Reissa Poznań 28-09-2019 14:00 1:2 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Lechia Gdańsk 29-09-2019 12:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 29-09-2019 15:00 3:3 (1:0)


8.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Lechia Gdańsk 05-10-2019 11:00 1:2 (0:1)
Chemik Bydgoszcz Warta Poznań 05-10-2019 14:00 2:2 (0:0)
AP Reissa Poznań Lech Poznań 05-10-2019 15:00 2:2 (1:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 05-10-2019 15:00 2:2 (0:1)


9.kolejka

Lechia Gdańsk Lech Poznań 09-10-2019 11:00 1:4 (0:2)
Pogoń Szczecin Chemik Bydgoszcz 11-10-2019 13:00 2:0 (0:0)
Warta Poznań SI Arka Gdynia 2004 12-10-2019 15:00 3:0 (2:0)
Arka Gdynia AP Reissa Poznań 13-10-2019 13:00 2:1 (1:0)


10.kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 19-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
AP Reissa Poznań Lechia Gdańsk 19-10-2019 15:00 1:1 (0:0)
SI Arka Gdynia 2004 Pogoń Szczecin 19-10-2019 15:00 4:0 (2:0)
Chemik Bydgoszcz Arka Gdynia 20-10-2019 12:00 2:2 (2:1)


11.kolejka

Arka Gdynia SI Arka Gdynia 2004 26-10-2019 11:00 3:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 26-10-2019 13:00 3:3 (1:0)
Chemik Bydgoszcz AP Reissa Poznań 27-10-2019 12:30 1:2 (0:0)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 27-10-2019 16:00 1:2 (0:0)


12.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Chemik Bydgoszcz 30-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 30-10-2019 14:00 3:0 (0:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 31-10-2019 11:00 4:0 (1:0)
AP Reissa Poznań Warta Poznań 31-10-2019 12:00 1:2 (0:0)


13.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 AP Reissa Poznań 08-11-2019 12:00 1:0 (1:0)
Chemik Bydgoszcz Lech Poznań 08-11-2019 13:00 1:5 (0:2)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 09-11-2019 12:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 09-11-2019 13:00 3:1 (0:0)


14.kolejka

Lechia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 14-11-2019 14:00 -:- (-:-)
AP Reissa Poznań Pogoń Szczecin 15-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań SI Arka Gdynia 2004 15-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Arka Gdynia 16-11-2019 12:00 -:- (-:-)


Mapa Strony