TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 1431 9 4 1 37-17 5 2 0 21-10 4 2 1 16-7 0 0 0 0-0
2. Lechia Gdańsk 1425 7 4 3 29-19 3 3 1 15-10 4 1 2 14-9 0 0 0 0-0
3. Warta Poznań 1424 7 3 4 28-19 5 0 2 17-7 2 3 2 11-12 0 0 0 0-0
4. Pogoń Szczecin 1422 7 1 6 30-17 4 0 3 15-8 3 1 3 15-9 2 0 0 7-1
5. Arka Gdynia 1422 7 1 6 27-25 3 1 3 16-15 4 0 3 11-10 0 0 2 1-7
6. AP Reissa Poznań 1420 6 2 6 28-24 3 1 3 14-12 3 1 3 14-12 0 0 0 0-0
7. Błękitni Wronki 1410 3 1 10 21-36 2 0 5 8-16 1 1 5 13-20 0 0 0 0-0
8. Gryf Słupsk 145 1 2 11 5-48 0 2 5 1-20 1 0 6 4-28 0 0 0 0-0

1. kolejka

Pogoń Szczecin Gryf Słupsk 09-03-2019 13:00 5:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Błękitni Wronki 09-03-2019 15:00 2:2 (0:1)
Warta Poznań Arka Gdynia 10-03-2019 16:30 3:1 (1:0)
Lech Poznań AP Reissa Poznań 27-03-2019 12:00 2:1 (1:0)


2. kolejka

Błękitni Wronki Warta Poznań 16-03-2019 11:00 2:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 16-03-2019 14:30 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 17-03-2019 12:00 0:2 (0:2)
AP Reissa Poznań Lechia Gdańsk 17-03-2019 12:00 0:3 (0:0)


3. kolejka

Warta Poznań AP Reissa Poznań 23-03-2019 10:00 4:2 (4:0)
Lech Poznań Gryf Słupsk 23-03-2019 13:30 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Błękitni Wronki 23-03-2019 15:00 3:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-04-2019 11:00 2:1 (0:1)


4. kolejka

Lech Poznań Lechia Gdańsk 21-03-2019 15:40 3:3 (1:2)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 30-03-2019 14:30 2:3 (0:1)
Gryf Słupsk Błękitni Wronki 31-03-2019 12:00 0:6 (0:0)
AP Reissa Poznań Arka Gdynia 31-03-2019 12:00 2:3 (1:2)


5. kolejka

Błękitni Wronki AP Reissa Poznań 06-04-2019 11:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Gryf Słupsk 06-04-2019 12:00 4:1 (1:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 06-04-2019 15:00 1:5 (1:1)
Warta Poznań Lech Poznań 10-04-2019 15:30 0:2 (0:1)


6. kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 13-04-2019 12:00 3:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Błękitni Wronki 13-04-2019 14:30 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 14-04-2019 12:00 3:1 (0:0)
Gryf Słupsk AP Reissa Poznań 14-04-2019 12:30 0:4 (0:0)


7. kolejka

Błękitni Wronki Lech Poznań 17-04-2019 11:00 0:4 (0:1)
Warta Poznań Gryf Słupsk 18-04-2019 14:00 6:0 (2:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 19-04-2019 11:00 1:2 (0:0)
AP Reissa Poznań Pogoń Szczecin 20-04-2019 00:00 1:0 (0:0)


8. kolejka

AP Reissa Poznań Lech Poznań 27-04-2019 12:00 5:3 (3:2)
Błękitni Wronki Lechia Gdańsk 27-04-2019 13:00 1:2 (1:1)
Gryf Słupsk Pogoń Szczecin 28-04-2019 12:00 0:4 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 28-04-2019 15:00 2:2 (1:1)


9. kolejka

Warta Poznań Błękitni Wronki 01-05-2019 12:00 2:1 (0:1)
Lechia Gdańsk AP Reissa Poznań 01-05-2019 12:00 3:3 (1:2)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 01-05-2019 12:00 3:3 (2:2)
Arka Gdynia Gryf Słupsk 01-05-2019 13:00 7:0 (4:0)


10. kolejka

AP Reissa Poznań Warta Poznań 05-05-2019 12:00 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 05-05-2019 14:00 2:1 (1:1)
Gryf Słupsk Lech Poznań 08-05-2019 12:00 1:1 (1:1)
Błękitni Wronki Arka Gdynia 08-05-2019 15:00 0:3 (0:2)


11. kolejka

Błękitni Wronki Gryf Słupsk 11-05-2019 13:00 3:1 (0:0)
Arka Gdynia AP Reissa Poznań 11-05-2019 15:00 2:1 (2:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 22-05-2019 13:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 22-05-2019 15:00 1:1 (0:1)


12. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 18-05-2019 10:30 3:1 (1:1)
AP Reissa Poznań Błękitni Wronki 18-05-2019 12:00 5:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 18-05-2019 15:00 2:0 (1:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 19-05-2019 12:30 0:3 (0:0)


13. kolejka

AP Reissa Poznań Gryf Słupsk 25-05-2019 12:00 1:2 (1:1)
Błękitni Wronki Pogoń Szczecin 25-05-2019 13:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 25-05-2019 17:30 0:4 (0:2)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 26-05-2019 12:00 2:0 (0:0)


14. kolejka

Lech Poznań Błękitni Wronki 31-05-2019 10:00 5:1 (3:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 31-05-2019 11:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Warta Poznań 01-06-2019 12:30 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin AP Reissa Poznań 01-06-2019 15:00 1:2 (1:2)


Mapa Strony