TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Korona Kielce 1535 11 2 2 33-14 5 1 2 11-7 6 1 0 22-7 0 0 0 0-0
2. Zagłębie Lubin 1632 10 2 4 32-19 5 1 2 19-9 5 1 2 13-10 0 0 0 0-0
3. Pogoń Szczecin 1629 8 5 3 35-21 4 2 2 18-12 4 3 1 17-9 1 0 0 2-0
4. Legia Warszawa 1629 9 2 5 30-17 6 1 1 23-8 3 1 4 7-9 0 0 1 0-2
5. Śląsk Wrocław 1628 9 1 6 44-35 4 1 3 24-19 5 0 3 20-16 0 0 0 0-0
6. Lech Poznań 1624 8 0 8 34-25 3 0 5 14-14 5 0 3 20-11 1 0 0 1-0
7. Wisła Kraków 1624 7 3 6 19-15 3 3 2 10-6 4 0 4 9-9 0 0 1 0-1
8. Escola Varsovia Warszawa 1622 7 1 8 32-33 4 0 4 14-13 3 1 4 18-20 0 0 0 0-0
9. Arka Gdynia 1621 6 3 7 25-28 3 2 2 17-13 3 1 5 8-15 0 1 0 1-1
10. Jagiellonia Białystok 1621 5 6 5 28-32 2 3 3 16-20 3 3 2 12-12 0 1 0 1-1
11. Cracovia 1620 5 5 6 30-33 3 2 3 14-17 2 3 3 16-16 0 0 0 0-0
12. Górnik Zabrze 1517 4 5 6 23-27 2 3 2 10-13 2 2 4 13-14 0 0 0 0-0
13. Motor Lublin 1616 3 7 6 17-26 1 3 4 8-15 2 4 2 9-11 0 0 0 0-0
14. Ruch Chorzów 1613 3 4 9 24-42 3 1 4 11-11 0 3 5 13-31 0 0 0 0-0
15. GKS Bełchatów 1612 3 3 10 12-36 2 2 5 10-16 1 1 5 2-20 0 0 0 0-0
16. Elana Toruń 1611 2 5 9 16-31 2 2 4 7-15 0 3 5 9-16 0 0 0 0-0

1.kolejka

Wisła Kraków Zagłębie Lubin 04-08-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 04-08-2018 12:00 3:1 (0:0)
Korona Kielce GKS Bełchatów 04-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Elana Toruń 04-08-2018 14:00 2:0 (0:0)
Motor Lublin Legia Warszawa 05-08-2018 14:00 0:2 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 05-08-2018 18:00 3:0 (2:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 21-08-2018 11:00 2:3 (1:1)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 29-08-2018 11:00 3:3 (2:1)


2.kolejka

Legia Warszawa GKS Bełchatów 11-08-2018 14:00 7:0 (3:0)
Ruch Chorzów Korona Kielce 11-08-2018 14:00 0:3 (0:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 11-08-2018 15:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 12-08-2018 12:00 3:3 (2:0)
Motor Lublin Pogoń Szczecin 12-08-2018 12:00 0:4 (0:4)
Elana Toruń Lech Poznań 12-08-2018 16:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 22-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 26-09-2018 11:00 0:1 (0:1)


3.kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 18-08-2018 11:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 18-08-2018 12:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Motor Lublin 18-08-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Elana Toruń 18-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 18-08-2018 14:00 3:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 18-08-2018 17:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Cracovia 19-08-2018 12:00 2:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 29-08-2018 12:00 2:2 (1:1)


4.kolejka

GKS Bełchatów Arka Gdynia 25-08-2018 11:00 0:1 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 25-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Cracovia Korona Kielce 25-08-2018 12:00 3:5 (1:2)
Elana Toruń Śląsk Wrocław 25-08-2018 12:00 1:5 (0:2)
Motor Lublin Wisła Kraków 25-08-2018 12:00 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 25-08-2018 12:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 25-08-2018 13:30 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 26-08-2018 14:00 2:1 (2:0)


5.kolejka

Lech Poznań Legia Warszawa 01-09-2018 12:00 0:2 (0:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 01-09-2018 12:00 1:2 (1:2)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 01-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
GKS Bełchatów Cracovia 01-09-2018 14:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Elana Toruń 01-09-2018 17:00 4:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Motor Lublin 02-09-2018 12:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 02-09-2018 12:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 02-09-2018 12:00 1:2 (0:1)


6.kolejka

Cracovia Ruch Chorzów 08-09-2018 12:00 4:2 (2:1)
Elana Toruń Górnik Zabrze 08-09-2018 12:00 1:4 (0:2)
Motor Lublin Escola Varsovia Warszawa 08-09-2018 13:00 4:3 (3:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 19-09-2018 11:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19-09-2018 12:00 4:5 (1:2)
Legia Warszawa Arka Gdynia 19-09-2018 14:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 19-09-2018 15:00 5:0 (3:0)


7.kolejka

GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 15-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 15-09-2018 12:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce Elana Toruń 15-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Motor Lublin 16-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 16-09-2018 12:00 5:1 (1:1)
Arka Gdynia Cracovia 16-09-2018 13:00 5:3 (2:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 16-09-2018 14:00 2:6 (2:4)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 16-09-2018 14:00 0:3 (0:2)


8.kolejka

Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 22-09-2018 11:00 3:3 (1:1)
Elana Toruń GKS Bełchatów 22-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 22-09-2018 12:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Cracovia 22-09-2018 14:00 2:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 23-09-2018 11:00 3:0 (1:0)
Motor Lublin Korona Kielce 23-09-2018 12:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 23-09-2018 12:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 23-09-2018 12:00 1:2 (0:0)


9.kolejka

Śląsk Wrocław Legia Warszawa 29-09-2018 12:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 29-09-2018 12:00 0:3 (0:2)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 29-09-2018 12:00 2:1 (1:1)
GKS Bełchatów Motor Lublin 29-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 29-09-2018 14:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Elana Toruń 30-09-2018 12:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 30-09-2018 13:00 1:1 (1:1)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 30-09-2018 16:00 2:1 (0:0)


10.kolejka

Pogoń Szczecin GKS Bełchatów 06-10-2018 10:00 4:0 (2:0)
Elana Toruń Arka Gdynia 06-10-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 06-10-2018 12:00 2:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 06-10-2018 12:00 4:2 (1:2)
Jagiellonia Białystok Cracovia 06-10-2018 13:30 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 06-10-2018 14:00 0:1 (0:0)
Motor Lublin Ruch Chorzów 07-10-2018 12:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Korona Kielce 07-10-2018 12:00 0:3 (0:3)


11.kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 13-10-2018 12:00 2:1 (2:0)
GKS Bełchatów Lech Poznań 13-10-2018 14:00 2:4 (1:2)
Cracovia Elana Toruń 13-10-2018 14:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Motor Lublin 14-10-2018 13:00 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 14-10-2018 14:00 1:2 (0:2)
Korona Kielce Wisła Kraków 17-10-2018 12:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 24-10-2018 11:00 1:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 24-10-2018 15:30 0:1 (0:1)


12.kolejka

Motor Lublin Cracovia 17-10-2018 15:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 19-10-2018 11:00 7:0 (2:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 19-10-2018 13:00 5:2 (2:0)
Elana Toruń Zagłębie Lubin 20-10-2018 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 20-10-2018 12:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków GKS Bełchatów 20-10-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 20-10-2018 12:00 1:4 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 21-10-2018 15:00 3:1 (1:0)


13.kolejka

Ruch Chorzów Wisła Kraków 27-10-2018 11:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 27-10-2018 12:00 2:3 (1:2)
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 27-10-2018 12:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Elana Toruń 27-10-2018 13:30 4:3 (1:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 28-10-2018 11:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 28-10-2018 12:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Motor Lublin 28-10-2018 12:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 07-11-2018 11:00 0:1 (0:0)


14.kolejka

Wisła Kraków Arka Gdynia 03-11-2018 12:00 1:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 03-11-2018 12:00 7:1 (3:1)
Legia Warszawa Elana Toruń 03-11-2018 13:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa GKS Bełchatów 03-11-2018 13:30 1:2 (1:2)
Motor Lublin Jagiellonia Białystok 04-11-2018 12:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 04-11-2018 12:00 2:4 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 04-11-2018 12:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 01-12-2018 12:00 -:- (-:-)


15.kolejka

Korona Kielce Legia Warszawa 10-11-2018 12:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Górnik Zabrze 10-11-2018 12:00 1:2 (1:2)
Elana Toruń Motor Lublin 10-11-2018 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 10-11-2018 13:30 3:3 (2:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 10-11-2018 15:00 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Escola Varsovia Warszawa 11-11-2018 11:30 1:2 (1:2)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 11-11-2018 13:00 2:3 (0:1)
Cracovia Wisła Kraków 11-11-2018 14:30 2:1 (1:0)


16.kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Kraków 17-11-2018 12:00 3:4 (0:2)
GKS Bełchatów Korona Kielce 17-11-2018 12:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 17-11-2018 12:30 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 17-11-2018 13:00 3:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 17-11-2018 13:30 3:2 (2:0)
Legia Warszawa Motor Lublin 17-11-2018 14:00 2:2 (0:0)
Elana Toruń Pogoń Szczecin 18-11-2018 11:00 1:1 (0:0)
Cracovia Śląsk Wrocław 18-11-2018 12:00 0:3 (0:0)


17.kolejka

Korona Kielce Ruch Chorzów 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Motor Lublin 24-11-2018 11:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Legia Warszawa 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Elana Toruń 24-11-2018 13:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 25-11-2018 15:00 -:- (-:-)


18.kolejka

Legia Warszawa Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


19.kolejka

Ruch Chorzów Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


22.kolejka

Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Cracovia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Legia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Zagłębie Lubin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Legia Warszawa Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

Elana Toruń Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Legia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony