TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Jantar Ustka 1025 8 1 1 41-8 5 0 0 26-1 3 1 1 15-7 0 0 0 0-0
2. Arka Gdynia 1024 8 0 2 65-9 5 0 0 36-4 3 0 2 29-5 0 0 0 0-0
3. Bałtyk Gdynia AP 922 7 1 1 47-12 5 0 0 33-5 2 1 1 14-7 0 0 0 0-0
4. Arka Gdynia SI 1020 6 2 2 39-15 2 1 1 11-9 4 1 1 28-6 0 0 0 0-0
5. Gedania Gdańsk 919 6 1 2 52-11 4 1 1 29-6 2 0 1 23-5 0 0 0 0-0
6. Jaguar Gdańsk 716 5 1 1 22-4 3 1 0 13-3 2 0 1 9-1 0 0 0 0-0
7. Pomezania Malbork 913 4 1 4 25-23 2 0 2 13-9 2 1 2 12-14 0 0 0 0-0
8. GOSRiT Luzino 812 4 0 4 24-14 3 0 2 17-6 1 0 2 7-8 0 0 0 0-0
9. Chojniczanka Chojnice 810 3 1 4 27-29 2 1 1 18-7 1 0 3 9-22 0 0 0 0-0
10. Gryf Wejherowo 910 3 1 5 15-47 2 0 3 9-33 1 1 2 6-14 0 0 0 0-0
11. Radunia Stężyca 98 2 2 5 15-36 1 1 1 6-5 1 1 4 9-31 0 0 0 0-0
12. KP Gdynia AP 97 2 1 6 10-43 2 1 2 9-14 0 0 4 1-29 0 0 0 0-0
13. Akademia Sportu Kolbudy 106 2 0 8 15-47 2 0 2 11-10 0 0 6 4-37 1 0 0 3-0
14. Gryf Słupsk KS 96 2 0 7 16-48 2 0 3 13-27 0 0 4 3-21 0 0 1 0-3
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 90 0 0 9 1-65 0 0 4 0-31 0 0 5 1-34 0 0 0 0-0

1. kolejka

KP Gdynia AP Jantar Ustka 20-03-2022 13:00 0:4 (0:0)
Gryf Słupsk KS Arka Gdynia SI 20-03-2022 13:30 0:9 (0:3)
Gryf Wejherowo Radunia Stężyca 20-03-2022 15:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia AP Akademia Sportu Kolbudy 20-03-2022 15:00 9:1 (0:0)
GOSRiT Luzino Beniaminek 03 Starogard Gdański 20-03-2022 16:00 11:0 (3:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 20-03-2022 17:00 0:2 (0:1)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 20-03-2022 17:30 2:1 (1:1)


2. kolejka

Jaguar Gdańsk Radunia Stężyca 26-03-2022 00:00 4:0 (2:0)
Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 26-03-2022 00:00 3:2 (2:2)
Pomezania Malbork Gryf Wejherowo 26-03-2022 00:00 5:0 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Słupsk KS 26-03-2022 00:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka GOSRiT Luzino 26-03-2022 00:00 2:1 (0:1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Bałtyk Gdynia AP 26-03-2022 00:00 0:9 (0:0)
Arka Gdynia KP Gdynia AP 27-03-2022 15:00 6:0 (4:0)


3. kolejka

Gryf Słupsk KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 02-04-2022 00:00 8:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Arka Gdynia SI 02-04-2022 00:00 0:4 (0:0)
Radunia Stężyca Pomezania Malbork 02-04-2022 00:00 3:3 (2:3)
Bałtyk Gdynia AP Jantar Ustka 02-04-2022 00:00 3:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 02-04-2022 00:00 0:4 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Akademia Sportu Kolbudy 02-04-2022 00:00 6:0 (0:0)
GOSRiT Luzino Arka Gdynia 02-04-2022 17:15 0:3 (0:2)


4. kolejka

Arka Gdynia SI Radunia Stężyca 09-04-2022 00:00 2:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Wejherowo 09-04-2022 00:00 3:4 (0:0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 09-04-2022 00:00 0:6 (0:0)
Jantar Ustka Gryf Słupsk KS 09-04-2022 00:00 5:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Pomezania Malbork 09-04-2022 00:00 4:1 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Gdynia AP 09-04-2022 00:00 7:0 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia AP 10-04-2022 13:00 5:2 (0:1)


5. kolejka

Radunia Stężyca Akademia Sportu Kolbudy 13-04-2022 00:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 13-04-2022 00:00 4:4 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 13-04-2022 00:00 2:3 (0:0)
Gryf Wejherowo Beniaminek 03 Starogard Gdański 13-04-2022 00:00 5:1 (0:0)
KP Gdynia AP Jaguar Gdańsk 13-04-2022 00:00 0:5 (0:0)
Gryf Słupsk KS Arka Gdynia 13-04-2022 16:00 2:1 (1:1)
GOSRiT Luzino Gedania Gdańsk 16-04-2022 00:00 3:0 (0:0)


6. kolejka

Beniaminek 03 Starogard Gdański Radunia Stężyca 23-04-2022 00:00 0:6 (0:0)
Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia AP 23-04-2022 00:00 0:0 (0:0)
KP Gdynia AP GOSRiT Luzino 23-04-2022 00:00 4:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Pomezania Malbork 23-04-2022 00:00 1:6 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka Gdynia SI 23-04-2022 00:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Gryf Wejherowo 23-04-2022 00:00 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 24-04-2022 15:00 11:1 (6:1)


7. kolejka

Arka Gdynia SI Akademia Sportu Kolbudy 30-04-2022 00:00 6:2 (0:0)
GOSRiT Luzino Jaguar Gdańsk 30-04-2022 00:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Jantar Ustka 30-04-2022 00:00 0:2 (0:0)
Pomezania Malbork Beniaminek 03 Starogard Gdański 30-04-2022 00:00 6:0 (0:0)
Gryf Słupsk KS Gedania Gdańsk 30-04-2022 00:00 1:13 (0:0)
Bałtyk Gdynia AP KP Gdynia AP 30-04-2022 00:00 8:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Arka Gdynia 30-04-2022 11:00 1:18 (1:8)


8. kolejka

Jantar Ustka Pomezania Malbork 03-05-2022 00:00 6:0 (0:0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Arka Gdynia SI 03-05-2022 00:00 0:10 (0:0)
Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice 03-05-2022 00:00 8:0 (0:0)
GOSRiT Luzino Bałtyk Gdynia AP 03-05-2022 00:00 2:3 (0:0)
KP Gdynia AP Gryf Słupsk KS 03-05-2022 00:00 3:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Akademia Sportu Kolbudy 03-05-2022 00:00 4:1 (0:0)
Arka Gdynia Radunia Stężyca 03-05-2022 13:00 11:0 (6:0)


9. kolejka

Pomezania Malbork Arka Gdynia 07-05-2022 11:00 0:6 (0:2)
Bałtyk Gdynia AP Jaguar Gdańsk 08-05-2022 00:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Jantar Ustka 08-05-2022 00:00 0:3 (0:0)
Gryf Wejherowo Gedania Gdańsk 08-05-2022 00:00 1:10 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Gdynia AP 08-05-2022 00:00 8:1 (0:0)
Gryf Słupsk KS GOSRiT Luzino 08-05-2022 00:00 2:4 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Beniaminek 03 Starogard Gdański 08-05-2022 00:00 4:0 (0:0)


10. kolejka

Jaguar Gdańsk Beniaminek 03 Starogard Gdański 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GOSRiT Luzino Chojniczanka Chojnice 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Bałtyk Gdynia AP Gryf Słupsk KS 14-05-2022 00:00 10:2 (0:0)
Jantar Ustka Akademia Sportu Kolbudy 14-05-2022 00:00 9:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Radunia Stężyca 14-05-2022 00:00 12:1 (0:0)
KP Gdynia AP Gryf Wejherowo 14-05-2022 00:00 2:2 (0:0)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 14-05-2022 19:00 3:1 (1:0)


11. kolejka

Beniaminek 03 Starogard Gdański Jantar Ustka 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo GOSRiT Luzino 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca KP Gdynia AP 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork Gedania Gdańsk 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Arka Gdynia 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia AP 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KS Jaguar Gdańsk 22-05-2022 00:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Gedania Gdańsk Arka Gdynia SI 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GOSRiT Luzino Radunia Stężyca 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
KP Gdynia AP Pomezania Malbork 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Beniaminek 03 Starogard Gdański 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Bałtyk Gdynia AP Gryf Wejherowo 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KS Chojniczanka Chojnice 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Akademia Sportu Kolbudy Gedania Gdańsk 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia SI KP Gdynia AP 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork GOSRiT Luzino 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Gryf Słupsk KS 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia AP 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Arka Gdynia 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka Chojnice Jaguar Gdańsk 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Arka Gdynia Jaguar Gdańsk 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Bałtyk Gdynia AP Pomezania Malbork 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
KP Gdynia AP Akademia Sportu Kolbudy 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KS Radunia Stężyca 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka Chojnice Gryf Wejherowo 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
GOSRiT Luzino Arka Gdynia SI 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Beniaminek 03 Starogard Gdański 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Pomezania Malbork Gryf Słupsk KS 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Chojniczanka Chojnice 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gryf Wejherowo 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia SI Bałtyk Gdynia AP 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy GOSRiT Luzino 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Beniaminek 03 Starogard Gdański KP Gdynia AP 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony