TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Klub

 

 

ARKA GDYNIA SSA – junior młodszy CLJ U17

 

 

W górnym rządzie od lewej: Bartosz Foterek, Dawid Fajkowski, Borys Karbowiak, Maciej Zelewski, Mateusz Trela, Kasjan Lipkowski, Adam Tandecki, Filip Mirończuk, Mateusz Lipiak, Kacper Lis 

 

W środkowym rzędzie od lewej: Michał Formella, Mario Zamarripa, Rafał Kamiński ( fizjoterapeuta), Jerzy Rumian (kierownik), Bartosz Zawidzki (II trener), Krzysztof Janczak (I trener), Arkadiusz Zagórski (trener bramkarzy), Maciej Dragosz (asystent) , Karol Cegłowski (analityk), Krzysztof Babś, Patryk Soboczyński

 

W dolnym rzędzie od lewej: Kacper Hebel, Oskar Zaryczański, Maciej Pyrek, Wojciech Miłaszewski, Szymon Wolny, Karol Bołądź, Jakub Szynkielewski, Dawid Król, Olgierd Bondara

 

 

 

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH   - KADRA WIOSNA 2021

Bramkarze: Filip Gołoś (2004), Maciej Pawłowski (2004), Kacper Łukowicz (2004)

Obrońcy: Szymon Baranowski (2004), Aleksander Capar (2004), Dawid Jasiński (2004), Krzysztof Niedźwidzki (2004), Nikodem Pniewski (2005), Igor Puścikowski (2004), Kacper Skrobański (2004),

Pomocnicy: Donat Adkonis, (2004), Igor Bojarczzuk (2004), Michał Galiński (2004), Antoni Klimczuk (2004), Jakub Kościów (2004), Mateusz Krause (2004), Adrian Łyszkiewicz-Dustet (2004), Marcel Predenkiewicz (2004), Jakub Sochacki (2004), Jakub Staniszewski (2005), Wojciech Zieliński (2004),

Napastnicy: Igor Luchowski (2004), Dawid Plackowski (2004)

W zespole mogą występować zawodnicy z rocznika 2004 trenujący z juniorami starszymi: Krzysztof Babś, Olgierd Bondara, Robert Żolik

Sztab szkoleniowy: Krzysztof Janczak - I trener, Bartosz Zawidzki - II trener, Arkadiusz Zagórski – trener bramkarzy, Grzegorz Witt – trener przygotowania motorycznego, Rafał Kamiński - fizjoterapeuta 

 

 


 

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-17 KADRA – JESIEŃ 2018

 

Bramkarze:  Marcin Skowronek (02), Oskar Rejman (02) Jakub Król (02), Patryk Gajda (02)

Obrońcy:  Nikodem Parulski (02), Kacper Stec (02), Jakub Życzyński (02), Dominik Rusnak (02), Kacper Tomczak (02), Dawid Dopierała (02), Ryszard Lademann (02), Igor Lubowicz (02), Damian Fos (02)

 

Pomocnicy: Oliwier Dobek (02), Radosław Nowicki (02), Kasper Własny (02), Mateusz Pestka (02), Jakub Czochór (02), Kornel Przyborowski (02), Dawid Chmurzyński (02), Kamil Motyl (02), Kacper Książkiewicz (02)

 

Napastnicy: Kacper Magdziński (02), Maciej Zwoliński (02)

 

Sztab szkoleniowy: Krzysztof Janczak - I trener, Bartosz Zawidzki - asystent trenera, trener przygotowania mentalnego, Arkadiusz Zagórski – trener bramkarzy, Karol Cegłowski – analityk, Rafał Kamiński – fizjoterapeuta, Jerzy Rumian - kierownik


 

Mapa Strony