TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Wiosna 2019



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ WIOSNA 2019


W górnym rządzie od lewej: Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Rogelio Chavez, Michael Olczyk, Maksymilian Banaszewski, Adam Danch, Maciej Jankowski, Luka Marić, Nabil Aankour, Luka Zarandia, Michał Janota

W środkowym rzędzie od lewej: Frederik Helstrup, Dawid Sołdecki, Adam Deja, Christian Maghoma, Kacper Krzepisz, Michał Molenda, Pavels Steinbors, Marcin Staniszewski, Damian Zbozień, Mateusz Stępień, Dawid Blok, Jakub Wilczyński

W dolnym rzędzie od lewej: Goran Cvijanović, Jan Łoś, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Grzegorz Witt - II trener, Zbigniew Smółka - I trener , Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Krzysztof Kapelan – trener przygotowania motorycznego, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk – menedżer, Tadeusz Socha, Adam Marciniak


Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30

Michał Molenda
Michał Molenda
Numer: 34



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Michael Olczyk
Michael Olczyk
Numer: 21

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Marko Vejinović
Marko Vejinović
Numer: 10

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Goran Cvijanović
Goran Cvijanović
Numer: 20

Michał Janota
Michał Janota
Numer: 22

Rogelio Chavez
Rogelio Chavez
Numer: 28

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 35

Mateusz Stępień
Mateusz Stępień
Numer: 37



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Aleksandar Kolev
Aleksandar Kolev
Numer: 92

Mapa Strony