TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Jesień 2018



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Frederik Helstrup, Luka Marić, Michał Molenda, Pavels Steinbors, Marcin Staniszewski, Kacper Krzepisz, Christian Maghoma, Damian Zbozień, Aleksandar Kolev, Michał Żebrakowski

W środkowym rzędzie od lewej: Marcus da Silva, Goran Cvijanović, Adrian Klimczak, Andrii Bogdanov, Maciej Jankowski, Karol Danielak, Michał Janota, Nabil Aankour, Adam Danch, Robert Sulewski, Matusz Młyński, Mariusz Sławek, Tadeusz Socha

W dolnym rzędzie od lewej: Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Krzysztof Kapelan – trener przygotowania motorycznego, Zbigniew Smółka - I trener , Grzegorz Witt - II trener, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Paweł Bednarczyk – menedżer, Luka Zarandia, Jan Łoś


Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
Trener

Krzysztof Kapelan
Krzysztof Kapelan
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30

Michał Molenda
Michał Molenda
Numer: 34



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33

Robert Sulewski
Robert Sulewski
Numer: 44



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Karol Danielak
Karol Danielak
Numer: 18

Adrian Klimczak
Adrian Klimczak
Numer: 19

Goran Cvijanović
Goran Cvijanović
Numer: 20

Michał Janota
Michał Janota
Numer: 22

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 35



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Aleksandar Kolev
Aleksandar Kolev
Numer: 92

Mapa Strony